FAQ

Tu znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania związane z korzystaniem z platformy Dochodowa Firma.

Aby wejść na swoje konto na platformie – kliknij w przycisk “Logowanie” w prawym górnym rogu. Podczas składania zamówienia ustaliłeś/-aś swoje hasło. Możesz zresetować hasło klikając w poniższy link i podając e-mail, na który było złożone zamówienie. 

Szkolenie znajduje się w zakładce platforma. Po dokonaniu płatności i zalogowaniu się do platformy kursowej – kliknij w przycisk “Rozpocznij naukę”, aby zacząć oglądać szkolenie.

Czas dostępu do szkolenia podany jest przy każdym z nich, są to różne okresy w zależności od tego, który kurs wybierasz.

Oczywiście, platforma działa też w wersji mobile. Co więcej, możesz włączyć kurs na zablokowanym ekranie i słuchać np. podczas ćwiczeń lub spaceru.

Tak, jeśli podczas składania zamówienia podasz dane firmy – fakturę otrzymasz automatycznie e-mailem.

Fakturę otrzymują tylko osoby, które podczas składania zamówienia wypełniły pola NIP i Nazwa firmy.
Faktura przyjdzie automatycznie na maila, a jeśli nie widzisz takiej wiadomości, możesz ją też znaleźć po zalogowaniu na Moje konto w sekcji Zamówienia. Trzeba wejść w konkretne zamówienie, aby pobrać przypisaną do niego fakturę.

Oczywiście! Dla zamówień powyżej 300 zł istnieje możliwość rozłożenia płatności na raty lub odroczenia nawet o 54 dni. Wybierając sposób płatności wybierz mBank raty lub PayNow.